Türk Telekom Dakika Sorgulama

Her geçen gün gelişen internet teknolojisi sayesinde artık operatörler üzerinden dakika sorgulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom Dakika Sorgulama hizmeti de bu anlamda kısa sürede kullanıcılar ile paylaşılmış ve anlık bilgi akışı sağlanmıştır. Türk Telekom fatura ödeme işlemlerini de yine internet üzerinden yapabileceğinizi unutmayın. Türk Telekom anlaşmalı olan banka ve ATM’ler üzerinden aynı hizmet verilirken yine dijital platformları kullanabilirsiniz.

Sms İle Türk Telekom Dakika Sorgulama

Türk Telekom Dakika Sorgulama yapmak için ilk olarak ‘SES’ yazıp 6000’e SMS gönderebilirsiniz. Eğer Türk Telekom kamu tarifesi kullanıyorsanız grup için kullanım süresini öğrenmek için ‘DAKIKA’ yazarak yine 6000’e SMS gönderebilirsiniz. Türk Telekom sorgulama yapmak adına Online işlemler menüsüne giriş yaparak da tüm hizmetleri alabilirsiniz. Online işlemler menüsünden TL yükleyebilir, bakiye sorgulayabilir ve kalan internet kullanımlarınızı da rahatlıkla görebilirsiniz. Türk Telekom’un sunduğu bu hizmetler günümüzde binlerce kullanıcısına ücretsiz olarak aktarılmaktadır.

Türk Telekom Dakika Sorgulama hizmetini bu şekilde alarak hattınızda var olan dakika bilgisine ulaşabilirsiniz. Tüm sorgulama işlemleri artık mobil olarak gerçekleştirildiği için günümüz teknolojileri sayesine ister mobil isterseniz de internet üzerinden yapılabilmektedir. Mobil hat kullanıcıları dakika sorgulamak için daha çok SMS uygulamasını tercih etse de Online işlemler menüsü üzerinden daha kısa sürede bilgi alabilmektedir. Üstelik Online olarak talep edilecek işlemlerin tamamı ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Türk Telekom son zamanlarda geliştirdiği alt yapısı sayesinde tüm hizmetlerini Online olarak sunmaya başlamış ve kullanıcılarına daha başarılı bir hizmet aktarmıştır.

Adsense

Türk Telekom Fatura Sorgulama

Türk Telekom fatura sorgulama işlemleri de kısa sürede yapılabilmektedir. Firma tarafından sunulan bu hizmet için ‘FATURA’ yazarak 5555 ’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Ayrıca *100#’yi tuşlayarak da arama yapabilir ve fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Cep telefonunuza aktarılacak olan SMS ile birlikte son döneme ati olan mobil faturanızı görebilirsiniz. Ancak bu hizmet ücretlidir ve 0,99 TL olarak ücret talep edilecektir. Online işlemler menüsünden de fatura ve dakika sorgulama işlemi yapabilir ve dilerseniz faturanızı Online olarak ödeyebilirsiniz. Anlaşmalı kredi kartları sayesine anlık olarak ödeme yaptıktan sonra dekontunuzu e-mail adresinize talep edebilirsiniz.

Puan Ver

21 oy, Ortalama : 5/5

Önceki Yazımız » Elektrik Borcu Sorgulama

Sizin Düşünceniz Nedir ?