Türk Telekom Fatura Sorgulama

Fatura sorgulama servisleri hem özel platformlardan hem de operatörlerin kendi web siteleri üzerinden yapılabilmektedir. Türk Telekom Fatura Sorgulama işlemleri için telefon üzerinden ‘FATURA’ yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ya da Online işlemler menüsünü kullanarak daha kısa sürede fatura sorgulama işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Online Türk Telekom Fatura ve Borç Sorgulama

Avea kullanıcılarının birçoğu hala faturalarını ne şekilde sorgulayacaklarını bilemeyebilir. Bu anlamda sizlere sunacağımız bilgiler ışığında üç farklı şekilde sorgulama metodu aktarmış olacağız. İlk olarak internet üzerinden Türk Telekom Fatura Sorgulama yapabileceğiniz unutmayın. turktelekom.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra ‘online işlemler’ bölümüne gelebilir ve sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlem Merkezi Üzerinden Fatura Sorgulamak İçin Tıklayınız

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Fatura ve Borç Sorgulama

Türk Fatura Sorgulama işlemlerinizi arama yoluyla da yapabilirsiniz. 444 1 500 numarası üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve yine temsilciyle yapacağınız görüşmelerin ardından faturanızın kalem detaylarına da ulaşabilirsiniz. Fatura sorgulama işlemini yazımızın giriş kısmında belirttiğimiz üzere SMS yoluyla da gerçekleştirebilirsiniz. İster ‘FATURA’ yazıp 5555’e gönderebilir, isterseniz de *100# numarasını tuşlayarak ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sms İle Türk Telekom Güncel Fatura Borcu Öğrenme

Fatura sorgulamak için tavsiyede bulunacağımız bir diğer seçenek ise ‘GUNCEL’ yazarak 5555’e göndermek olacaktır. Bu servisin ücretli olduğunu da söylemekte fayda var. En son güncellemelere göre 0,99 TL üzerinden ücretlendirme yapılır ve bu ücret faturanıza yansıtılır. Bu yüzden de internet üzerinden fatura sorgulama yapmanızda fayda var.

E-Devlet Üzerinden Türk Telekom Fatura Borcu Sorgulama

Avea abonelik, borç ve alacak sorgulama işlemleri artık e-Devlet üzerinden de yapılabilmektedir. E-Devlet kapısının sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde abonelik bilgilerinizi görebilir ve Türk Telekom şirketine ait herhangi bir borcunuz ya da alacağınız var ise anında görüntüleme şansına sahip olabilirsiniz. Bu sorgulamadan faydalanmak için ise e-Devlet şifrenizi kullanarak panele giriş yapmalı ve daha sonra sitenin arama kısmına ‘Türk Telekom’ yazmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Online İşlem Merkezi Şifresi Nasıl Alınır ?

Günümüz kullanıcıları en çok Online işlemlerden faydalanmaktadır. Çünkü daha kolay ve hızlı bir erişim sağlamak ve fatura bilgilerini incelemek isteyen hat kullanıcıları, cep şifre ve cep telefon numaralarıyla Avea Online işlemlere giriş yapabilir. Ücretsiz olarak şifre alabilmek için de *952# tuşlarını kullanmak yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından fatura sorgulama ya da diğer tüm Online işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Puan Ver

212 oy, Ortalama : 5/5

Sizin Düşünceniz Nedir ?