Turkcell Fatura Sorgulama

Türkiye’nin ilk operatörü olan Turkcell, hızlı ve güvenilir alt yapısıyla milyonlarca aboneye hizmet vermektedir. Geniş kapsama alanı ile sadece yurt içinde değil, yurt dışında da aynı hizmeti sunması sayesinde kısa sürede en çok kullanılan operatör olmaya hak kazanmıştır. Bu yazımızda sizlere Turkcell Fatura Sorgulama ile ilgili tüm teknik bilgileri aktarıyor olacağız.

E-Devlet Üzerinden Turkcell Fatura Sorgulama

İlk olarak e-Devlet üzerinden de Turkcell Fatura Sorgulama işleminin yapılabileceğini bilmeniz gerekiyor. Bu anlamda Turkcell operatörünüze ait olan tüm abonelikler ile borç ve alacak bilgilerini e-Devlet’e giriş yaptıktan sonra ‘Turkcell’ başlığı altında görüntüleyebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Turkcell Fatura ve Borç Sorgulama İçin Tıklayınız

Online İşlemlerden Turkcell Fatura Sorgulama

Bir diğer Turkcell Fatura Sorgulama yöntemi ise online olarak yapılan ve günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardır. Bu uygulama www.turkcell.com.tr üzerinden sisteme giriş yapılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Online ödeme kanalını kullanarak sadece TC kimlik numaranız ile fatura borcunuzu kolayca sorgulayabilirsiniz. Turkcell’in kaliteli bir alt yapıya sahip olması nedeniyle sadece GSM numarası ya da Ad-soyad ile sorgulama seçeneklerinin de bulunduğunu söyleyebiliriz.

TC Kimlik No İle İsimden Turkcell Fatura Sorgulama İçin Tıklayınız Turkcell Online İşlem Merkezi Üzerinden Fatura Sorgulama ve Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız

Turkcell SMS İle ve USSD Kodu İle Fatura Sorgulama

Turcell fatura tutarını öğrenmenin bir diğer yolu da tuşlama yaparak güncel tutara ulaşmaktır. Bu işlemi gerçekleştirmek için telefonunuzdan *177*3#’yi tuşlamanız yeterli olacaktır. Ayrıca telefonunuzun mesaj bölümüne ‘GUNCEL’ yazıp 8888’e kısa mesaj göndererek de fatura sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sesli Yanıt İle Turkcell Fatura Sorgulama

Sesli yanıt sistemini kullanarak Turkcell fatura öğrenme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için 7572222 fatura cepte servisini ücretsiz arayabilir ve sesli yanıt sisteminden güncel fatura tutarına ulaşabilirsiniz. Turkcell operatörü bu şekilde farklı metotlar kullanarak fatura sorgulama uygulamalarından faydalanmanızı sağlar.

Adsense

Turkcell Müşteri Hizmetleri Üzerinden Fatura Sorgulama

Turkcell fatura sorgulama işlemlerini farklı kanallar kullanarak da öğrenebilirsiniz. Bankalardan, PTT ve çağrı merkezinden ya da 0532 757 2222 müşteri danışma hattını arayarak fatura tutarınız hakkında güncel bilgiler alabilirsiniz. Cep merkezlerine giderek de son fatura tutarınızı öğrenebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Operatörün sunduğu bu sorgulama hizmetleri sayesinde kısa sürede Turkcell ilgili sorunları çözebilir, Online ödeme yapabilir ve geçmiş dönem faturalarınıza da ulaşabilirsiniz. Online işlem merkezi üzerinden şifre alarak daha önceki fatura detaylarınızı ve güncel fatura tutarlarınıza güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Puan Ver

213 oy, Ortalama : 5/5

Sonraki Yazımız » Türk Telekom Dakika Sorgulama

Sizin Düşünceniz Nedir ?