Vodafone Fatura ve Borç Sorgulama

Vodafone fatura sorgulamak için birbirinden farklı yöntemler mevcuttur. Sizlere bu yazımızda fatura sorgulama işlemleri hakkında tüm bilgileri aktarıyor olacağız. Ülkemizdeki en büyük GSM operatörlerinden biri olan Vodafone, online işlemler menüsünden TL yükleme, tarife değişikliği, fatura sorgulama ve kampanyalar hakkında birçok hizmeti de sunmaya devam eder.

Online Self Servis Üzerinden Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone Fatura Sorgulama için Online Self Servis girişi yapmanız gerekmektedir. Bu sisteme giriş yaptığınızda ödenmemiş ve ödenmiş fatura bilgilerinizi görebilir ve dilerseniz ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca faturanızın tüm detayları da buradan görüntülenebilmektedir. Vodafone kullanıcılarının, self servise giriş yapmak için özel bir şifreye sahip olması gerekiyor. Bu şifreyi almak için ise ‘S’ yazarak 7000’e ücretsiz mesaj atmak yeterlidir. Ayrıca vodafone faturanızı e-devlet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone faturanızı E-devlet üzerinden sorgulamak için e-devlet şifreniz ile birlikte hesabınıza giriş yapınız ve vodafone olarak aratınız. Online Vodafone Fatura Sorgulamak İçin TıklayınızE-Devlet Üzerinden Vodafone Faturanızı Sorgulamak İçin Tıklayınız

TC İle Vodafone Fatura Borç Sorgulama

Tc kimlik numaranız ile birlikte vodafone faturanızı ve borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp gerekli bilgileri doldurmak. Vodafone resmi web sitesi üzerinden tc kimlik numaranızı girip, güncel fatura bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. TC Kimlik No İle Vodafone Fatura Sorgulaması İçin Tıklayınız

Sesli Yanıt Sistemi Üzerinden Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone Fatura Sorgulama yapmak için öncelikle sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz. Şebeke içi tarife üzerinden ücretlendirilecek bu işlemle birlikte 7001’i ücretsiz olarak da arayabilirsiniz. Sabit hatlar üzerinden 0542 7001 000’ı arayarak da fatura sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Vodafone kullanıcıları SMS kanalıyla da fatura sorgulama yapabilmektedir. ‘GUNCEL FATURA’ yazarak 7000’e ücretsiz gönderilecek SMS ile fatura bilgileri sizlere ulaştırılır. Ayrıca sorgulama son 48 saat içerisinde gerçekleştirilen kullanımları içermeyebilir.

Sms İle Vodafone Fatura Borcu Sorgulama

Fatura sorgulama konusunda bilinmesi gereken bir takım esaslar da bulunuyor. Güncel fatura bilgileriniz, fatura dönemlerinizin başlangıç tarihi itibariyle yaklaşık olan harcama tutarlarınızı içerir. Ayrıca bu bilgilere KDV de dâhildir. Vodafone hattı kısıtlı olan kullanıcılar GUNCEL yazarak 7001’e ücretsiz SMS gönderse bile fatura bilgilerini öğrenemez. Bu bilgiler ışığında sizler de kolaylıkla Vodafone Fatura Borç Sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Adsense

Vodafone Müşteri Hizmetleri Üzerinden Fatura Sorgulama

Faturaların sorgulama hizmetleri cep merkezlerinden de yapılabilmektedir. Cep bayilerine giderek numaranızı aktarabilir ve anında güncel fatura bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Vodafone hattı üzerinden direkt olarak 542’yi arayan kullanıcılar da müşteri temsilcilerinden fatura sorgulatabileceği gibi sabit hatlardan 0542 542 00 00’ı arayarak yine aynı bilgilere ulaşabilmektedir. Bu bilgiler ışığında Vodafone faturam ne kadar ya da Vodafone güncel fatura sorgulama işlemlerinizi çok daha kısa sürede yapabilir ve hattınıza ait tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Özellikle de self servis üzerinden sadece fatura kalemlerini değil tarife değişikliği gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Puan Ver

211 oy, Ortalama : 5/5

Önceki Yazımız » Turkcell Fatura Sorgulama

Sonraki Yazımız » Türk Telekom Dakika Sorgulama

Sizin Düşünceniz Nedir ?